Mini čokoláda obrázky

Kód: 2238
Neohodnoceno
14 Kč / ks

Míšina čokoláda vznikla vášní k čokoládě, kakaové boby pečlivě vybírá a jelikož celý proces probíhá u jednoho výrobce nesou tyto čokolády označení Bena to bar (od bobu po tabulku). Její nabídka je pestrá a můžete vyzkoušet chutě různých koutů světa, i toho našeho. Čokolády které nabízí, získaly světová ocenění v podobě 2 zlatých, stříbrné a 2 bronzových medailí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bílá čokoláda 40 % s jahodami

Jemná bílá čokoláda s jahodami. Jahody se spolu s ostatními surovinami melou v kamenném mlýně. Díky tomu se všechny chutě krásně propojí a čokoláda získá barvu, chuť i vůni jahod. Jahody jsou všude v čokoládě, nejenom na čokoládě!
Tato čokoláda získala v roce 2019 stříbrnou medaili na prestižní mezinárodní soutěži
International Chocolate Awards v Kodani.
Složení: kakaové máslo, sušené mléko, třtinový cukr, sušené jahody
Obsah kakaové sušiny nejméně 40 %

 

Mléčná čokoláda 50 % Madagaskar

Mléčná čokoláda s vysokým obsahem výběrových organických kakaových bobů z Madagaskaru. Je velmi jemná s intenzivní čokoládovou chutí. Ucítíte v ní jahody a další červené ovoce.
Tato čokoláda získala v roce 2019 bronzovou medaili na prestižní světové soutěži Academy of Chocolate Awards v Londýně.Ve stejném roce byla oceněna zlatou medaili v evropském kole soutěže International Chocolate Awards v Kodani a bronzovou medailí ve světovém finále této soutěže. Dále získala i jednu hvězdu na gurmánské soutěži Great Taste Awards v Londýně.
Složení: kakaové boby, kakaové máslo, sušené mléko, třtinový cukr
Obsah kakaové sušiny nejméně 50 %

 

Mléčná čokoláda 60 % Vietnam

Mléčná čokoláda s vysokým obsahem výběrových kakaových bobů z Vietnamu. Výrazná čokoládová chuť je zjemněna malým množstvím mléka a cukru. Je to takový mezistupeň mezi mléčnou a tmavou čokoládou, v angličtině se jí říká dark milk chocolate. Vietnamské boby chutnají po citrusech a skořici, a to ucítíte i v této mléčné čokoládě.
Tato čokoláda získala v roce 2019 stříbrnou medaili na prestižní světové soutěži Academy of Chocolate Awards v Londýně. Ve stejném roce získala i dvě hvězdy na gurmánské soutěži Great Taste Awards v Anglii.
Složení: kakaové boby, kakaové máslo, sušené mléko, třtinový cukr
Obsah kakaové sušiny nejméně 60 %

 

Mléčná čokoláda 60 % Tanzanie

Mléčná čokoláda s vysokým obsahem výběrových organických kakaových bobů z Tanzanie. Výrazná čokoládová chuť je zjemněna malým množstvím mléka a cukru. Je to takový mezistupeň mezi mléčnou a tmavou čokoládou, v angličtině se jí říká dark milk chocolate. Můžete v ní ucítit trochu rybízu i karamelu.
Tato čokoláda získala v roce 2018 bronzovou medaili na prestižní světové soutěži Academy of Chocolate Awards v Londýně. V roce 2019 získala i dvě hvězdy na gurmánské soutěži Great Taste Awards v Anglii.
Složení: kakaové boby, kakaové máslo, sušené mléko, třtinový cukr
Obsah kakaové sušiny nejméně 60 %

 

Mléčná čokoláda 58,5 % Madagaskar s českými borůvkami

Mléčná čokoláda z organických kakaových bobů z Madagaskaru. Tyto boby chutnají po ovoci a my jsme k nim ještě přidaly borůvky z českých lesů. Všechny suroviny meleme několik dní v kamenném mlýně. Díky tomu se všechny chutě krásně propojí a čokoláda získá barvu, chuť i vůni borůvek. Pozor! U téhle čokolády se nepodaří zatajit, že jste ujídali - fialové jazyky vás prozradí

Složení: kakaové boby, třtinový cukr, kakaové máslo, sušené mléko, sušené borůvky.
Obsah kakaové sušiny nejméně 58,5 %