17.11.2021 ZAVŘENO

Domino Maxi - Betlém

Kód: 3739
Neohodnoceno
Značka: didawood
752 Kč / ks
Skladem

Betlém není jen město, které existuje na mapě, V symbolickém smyslu je Betlém místo, kde se zrodily Vánoce. Zvyky uznávané po generace, každým rokem dělají radost všem lidém dobré vůle. Rozestavte postavy, složte krabičku a zazpívejte si s nimi tradiční písničku.

Jiný kraj, jiný mrav. Toto rčení je sice pravdivé, ale pro Vánoce rozhodně neplatí. Betlém je důležitou tradicí nejen v České republice, ale i v zahraničí. Proto jsme vytvořili také verzi v anglickém jazyce. 

Didawood nejsou jen tak obyčejné hry pro děti a dospělé

Jsou to hračky s přesahem. Hračky, co myslí ekologicky. Hračky ZERO WASTE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Umíte od sebe rozeznat Kašpara, Melichara a Baltazara?

My ano! A to díky našemu betlému! Obrázkové domina zkrášlí vánoční atmosféru a pomocí popisků zaručeně pojmenujete každou postavu. Můžete se těšit na Marii, Josefa a Ježíška. Dále pak na 3 krále, pasáčka ovcí s ovcemi, místního dobračiska Toníka, kravičku a oslíka.

Vánoce bez koled, to snad ani nejde. Zpíváme je už stovky let a připomínáme si tak neobyčejný příběh zrození Ježíše Krista. Na zadní straně krabičky najdete i jednu z nejoblíbenějších českých koled. Zazpívejte si jí společně s dětmi a okamžitě se dostanete do vánoční nálady. 

Vše je vyrobeno HANDMADE, v malých sériích.

V balení naleznete 12 obrázkových domin. Balení je součástí výrobku a slouží jako kulisa.

Obrázky na dominech jsou vytvořeny laserem.

Dřevo certifikováno od 2 let. Didaktická pomůcka.

Domina jsou vyrobeny z kvalitního a odolného tropického dřeva jatoby. Obal z papíru, ZERO WASTE, tištěno ekologickými barvami.

Vše včetně obalu je vyrobeno v České republice.